Rekolekcje z ks.Johnem Bashoborą 17-19 listopada 2017

W dniach 17-19 listopada 2017 r. Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie” zaprasza na rekolekcje charyzmatyczne . Prowadzący: ks.John Bashobora (Zgoda)

MIEJSCE REKOLEKCJI:

Hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół nr 28, ul. Przy Skarpie 13, Toruń (MAPA)
Zapisy przez formularz zgłoszeniowy oraz pod nr tel. 723 834 573 (czynny pn.-pt., 9-17)

Uwaga!Nie przyjmujemy już wpłat na konto ani zgłoszeń! Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w rekolekcjach w ostatniej chwili, mogą zgłosić się jutro na recepcji rekolekcyjnej (czynna od godz. 13.00). Przypominamy też, że program rekolekcji zaczyna się od 15.00.

Opłata rejestracyjna:

wariant 1: rekolekcje z posiłkami: 90 + 30(posiłki) = 120 zł/os
wariant 2: rekolekcje bez posiłków: 90 zł/os.

Z opłaty rejestracyjnej zwolnione są dzieci w wieku do lat 8 włącznie (jeśli jednak zamawiają Państwo dla nich posiłki, trzeba je opłacić). Wszystkie dzieci prosimy zgłaszać z podaniem ich wieku.

UWAGA: nie zapewniamy dodatkowej opieki nad dziećmi!

Każdy staje się uczestnikiem rekolekcji po zapisaniu i zapłaceniu. Zostanie to potwierdzone mailowo lub telefonicznie. Liczy się kolejność wpłat, dlatego też prosimy o ich szybkie uzupełnienie po wykonaniu zgłoszenia. Brak wpłaty w ciągu 7 dni od otrzymania niniejszego maila spowoduje wykreślenie z listy uczestników rekolekcji. Osoby, które wpłacą na konto pieniądze, a nie są zapisane, nie będą mogły stać się uczestnikami rekolekcji. Rekolekcje mają charakter zamknięty i tylko zarejestrowani Uczestnicy mogą w nich uczestniczyć. Uczestnicy nie mogą odstępować swoich wejściówek osobom trzecim.

UWAGA: Prosimy, aby w miarę możliwości przyjechać na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej!

Informacja dla nadzwyczajnych szafarzy: prosimy, aby mieli ze sobą Państwo aktualne upoważnienia do posługiwania.

Posiłki:

Istnieje możliwość zamówienia posiłków (wariant I opłaty). Komplet posiłków (sobota: obiad i kolacja, niedziela: obiad)

Zachęcamy do zamawiania posiłków na czas rekolekcji ze względu na niewysoką cenę i dość krótkie przerwy w programie. Posiłki będą dostarczane na miejsce, więc ułatwi to udział w rekolekcjach.