Rekolekcje z ks. Arturem Szymczykiem

W dniach 24-26 maja 2019 r. Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie” zaprasza na rekolekcje charyzmatyczne zatytułowane Uwolnienie i uzdrowienie mocą miłości Jezusa – „Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię” Iz 38, 5. Prowadzący: ks. Artur Szymczyk

MIEJSCE REKOLEKCJI:
Centrum Dialogu im. Jana Pawła II, Pl. bł. Stefana W. Frelichowskiego 1

ZAPISY: Z powodu RODO tylko przez formularz zgłoszeniowy, w razie pytań informacja pod nr tel. 724 088 753 (godz. 9-11)

Opłata rejestracyjna:

wariant 1: rekolekcje z posiłkami: 90 + 30(posiłki) = 120 zł/os
wariant 2: rekolekcje bez posiłków: 90 zł/os.

Uwaga, nie przyjmujemy już wpłat na konto. Osoby, które w ostatniej chwili zdecydują się na udział w rekolekcjach, mogą zgłosić się i wpłacić na recepcji rekolekcyjnej – czynna w piątek od godz. 16.00

Z opłaty rejestracyjnej zwolnione są dzieci w wieku do lat 8 włącznie (jeśli jednak zamawiają Państwo dla nich posiłki, trzeba je opłacić). Wszystkie dzieci prosimy zgłaszać z podaniem ich wieku. UWAGA: nie zapewniamy dodatkowej opieki nad dziećmi!

Kwotę należy wpłacić na konto:

PKO BP 45 1020 5011 0000 9202 0296 5747

nazwa odbiorcy: Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Posłanie
adres odbiorcy: 87-100 Toruń, ul.Lecha 5-7

Prosimy, by jeden przelew dotyczył maksymalnie 5 osób. W tytule wpłaty prosimy wpisywać TYLKO te informacje:
– imiona i nazwiska wszystkich osób, których dotyczy wpłata
– wariant (1-z posiłkami, 2-bez posiłków),
– „Rekolekcje z ks. Szymczykiem”
(np. „Marta Zielińska, 1. Rekolekcje z ks. Szymczykiem”, „Anna i Piotr Ziółkowscy, 2. Rekolekcje z ks. Szymczykiem” itp.).

W razie rezygnacji po 10 maja 2019 r. wpłaty nie będą zwracane.

Każdy staje się uczestnikiem rekolekcji po zapisaniu i zapłaceniu. Zostanie to potwierdzone mailowo lub telefonicznie. Liczy się kolejność wpłat, dlatego też prosimy o ich szybkie uzupełnienie po wykonaniu zgłoszenia. Brak wpłaty w ciągu 7 dni od otrzymania niniejszego maila spowoduje wykreślenie z listy uczestników rekolekcji. Osoby, które wpłacą na konto pieniądze, a nie są zapisane, nie będą mogły stać się uczestnikami rekolekcji. Rekolekcje mają charakter zamknięty i tylko zarejestrowani Uczestnicy mogą brać w nich udział. Uczestnicy nie mogą odstępować swoich wejściówek osobom trzecim.

UWAGA: Prosimy, aby w miarę możliwości przyjechać na rekolekcje w stanie łaski uświęcającej!

Informacja dla nadzwyczajnych szafarzy: prosimy, aby mieli ze sobą Państwo aktualne upoważnienia do posługiwania.

Posiłki:

Istnieje możliwość zamówienia posiłków (wariant I opłaty). Komplet posiłków (sobota: obiad i kolacja, niedziela: obiad). Menu jest stałe nie ma możliwości wyboru dań, ani specjalnych diet. Zachęcamy do zamawiania posiłków na czas rekolekcji ze względu na niewysoką cenę i dość krótkie przerwy w programie. Wpłaty za posiłki przyjmujemy do 17 maja. Posiłki będą dostarczane na miejsce, więc ułatwi to udział w rekolekcjach.