ks. John Bashobora

Ksiądz John Baptist Bashobora jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara w południowo-zachodniej Ugandzie. Studia wyższe oraz doktorat z teologii uzyskał na Uniwersytecie w Rzymie. Obecnie mieszka i pracuje w Ugandzie, choć większość czasu spędza w podróży, głosząc Ewangelię w różnych częściach świata.

Potężne namaszczenie, jakie o. John otrzymał od Boga w posłudze uzdrawiania i uwalniania, owocuje wielkimi znakami i cudami wszędzie tam, gdzie ten pokorny kapłan głosi Słowo. Ks. John Bashobora znany jest w Kościele jako osoba bardzo aktywna w ewangelicznej posłudze. Praktycznie każdego dnia głosi Chrystusa kilkudziesięciu tysiącom ludzi, podczas spotkań ewangelizacyjnych na różnych kontynentach świata oraz modli się właściwie nad każdym, kto o modlitwę go poprosi. Wiele osób po modlitwie dawało świadectwa uzdrowień z poważnych chorób. Byli też tacy, którzy mówili o uwolnieniu oraz nabyciu duchowej siły na drodze uświęcania się.

Na stałe „Father Bash”, bo tak nazywają go lokalni wierni, mieszka i pracuje w Ugandzie. Zajmuje się głównie sierotami, dziećmi wojny oraz chorymi na AIDS. Zapewnia utrzymanie ponad 10000 dzieci, sam opłaca ich codzienne wyżywienie, a także dba o ich edukację.

 

DO OGLĄDANIA:

Adoracja


Ks. John Bashobora – cz.1 konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi

Ks. John Bashobora – cz.2 konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi

Ks. John Bashobora – cz.3 konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi

KS. JOHN BASHOBORA – O CIERPLIWOŚCI

DO CZYTANIA:
Duch Pana chce cię obudzić!
Bóg nie chce, abyśmy się zagubili.
Wstań i chodź w imię Jezusa!