Formularz zgłoszeniowy

Imię*

Nazwisko*

Adres* (ulica nr domu/nr mieszkania)
nr. domu nr. mieszkania

Kod pocztowy* -

Miejscowość*

e-mail* pole obowiązkowe (jeśli nie masz to wpisz tekst: "brak@adresu.email") jednak wtedy podaj telefon, abyśmy mogli się z tobą w jakiś sposób kontaktować.

telefon* wypełnij jeżeli nie masz adresu email

rok urodzenia*

zamawiam posiłki

Zgadzam się na przetwarzanie danych w celu skorzystania z usługi newslettera, zgodnie z Polityką prywatności.

Udzielam Katolickiemu Stowarzyszeniu Ewangelizacyjnemu 'Posłanie' z siedzibą w Toruniu zezwolenia na wykorzystanie w zakresie jego działalności mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach oraz video podczas rekolekcji z o. Józefem Witko OFM (28-30.01.2022 r.) w Toruniu w dowolnym utworze oraz w innych materiałach nie noszących cech utworu w rozumieniu prawa autorskiego, w celu publikacji na stronach internetowych Stowarzyszenia, w wydawanym przez Stowarzyszenie 'Piśmie ewangelizacyjno-formacyjnym Posłanie' oraz w innych publikacjach (książki, foldery, broszury, okładki), na profilach portali społecznościowych Stowarzyszenia takich jak Facebook, Youtube i Twitter, na płytach DVD, w formie plików multimedialnych oraz za pośrednictwem usługi streamingu (transmisje na żywo), bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, zgodnie z Polityką prywatności.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne 'Posłanie' z siedzibą w Toruniu w celach związanych z obsługą procesu rejestracji uczestnictwa i organizacji rekolekcji z o. Józefem Witko OFM (28-30.01.2022 r.), w tym komunikacji e-mail i telefonicznej, zgodnie z Polityką prywatności. Powyższa zgoda jest niezbędna do rejestracji i uczestnictwa w rekolekcjach.

Polityka prywatności.

* - pole obowiązkowe